Встановіть розширення «Новини Чернівців - 0372.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Автовокзали, залізничний вокзал: адреси і телефони в Чернівцях

1

Автостанція № 2

вулиця Фастівська, 31

(03722) 6-70-65

2

Автостанція № 3

вулиця Галицький Шлях, 4

52-95-09

3

Автостанція № 4 Добробут

вулиця Калинівська, 13-В

50-88-49

4

Автостанція №5

вулиця Руська, 250

57-13-04

5

Залізничний вокзал

вулиця Гагаріна, 38

52-29-05 (Приймальня), 59-24-15 (Начальник), 59-24-81 (Каси приміського сполучення), 59-26-89 (Замовлення квитків по телефону)

6

Центральний автовокзал

вулиця Головна, 219

(03722) 4-16-35, (03722) 4-16-30


Якщо Ви помітили помилку в адресі або телефоні, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це
 

Залізничний вокзал та автовокзали в Чернівцях

 

Місто Чернівці являється одним із обласних центрів України, тому і сполучення з різними кінцями нашої держави повинно бути оперативним. Дана рубрика представляє центри сполучення автобусів та потягів – автовокзали в Чернівцях та залізничний вокзал. Категорія несе інформаційну мету про стратегічні об’єкти центрального міста Буковини.

За допомогою навігатора «Яндекс карти» відвідувачі сайту можуть віднайти залізничний вокзал та автовокзали на карті міста, визначити найефективніші шляхи сполучення, прорахувати час затрачений із дому до вокзалів.

Також довідка пропонує телефони автовокзалів та залізничного вокзалу міста Чернівці, щоб зв’язатися із диспетчером та отримати вичерпну інформацію про прибуття, сполучення та ціну квитка на проїзд поїздом чи автобусом.

Автовокзали Чернівців та залізничний вокзал щоденно окрім міжміських перевезень відправляють транспорт по міжнародному сполученню, тому інформація про ці осередки громадських перевезень цікавить і жителів області, зокрема, адреса залізничного вокзалу та автовокзалів. Автовокзали в Чернівцях можна поділити на центральний автовокзал та автостанції 2-5, що здійснюють поїздки у межах області.

  

Залізничний вокзал Чернівців

 

Залізничний вокзал в Чернівцях має багато історію та привертає увагу мешканців та гостей, не тільки своєю суспільною функцією, а й культурною цінністю. Побудований він за часів панування Королівства Галичини та Володимирії в середині 19 століття і нагадував звичайну 2-3 поверхову будівлю, без особливих архітектурних особливостей.

На початку 20 століття відбулася перебудова, розширення вокзалу, щоб він відповідав статусу столиці, а не провінції. Збудували центр транспортного сполучення у стилі модерн, який почав набувати активної популярності. Архітектурна гордість має на своїх фасадах зображення: давньогрецької богині Іриди (богиня-вісниця), янголів, художні ліплення та багато цікавих деталей, які символізують гостинність, прощання, тобто все те, що пов’язано із функцією вокзалу.

Наш Інтернет ресурс допоможе мешканцям та гостям міста не тільки отримати інформаційні відомості, а й дізнатись багато цікавого з історії міста та споруд, якими пишається не тільки кожен чернівчанин, а й українець.

«0372 – Сайт міста Чернівці» працює у час комп’ютеризації та створює ресурс, що максимально допоможе відобразити життя міста, щоб ви могли організувати своє життя із легкістю та комфортом.