Встановіть розширення «Новини Чернівців - 0372.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Аеропорт: адреса і телефон в Чернівцях

1

Аеропорт « Чернiвцi »

вулиця Чкалова, 30

(03722) 7-64-77

2

Міжнародний аеропорт «Тернопіль»

Тернопіль, вулиця Підволочинське шосе, 5


Якщо Ви помітили помилку в адресі або телефоні, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це
 

Аеропорт в Чернівцях

«0372 – Сайт міста Чернівці» у рубриці «Аеропорт» висвітлить інформаційні дані про авіасполучення обласного центру. Міжнародний аеропорт «Чернівці» систематично здійснює міжнародні та внутрішні перельоти. Міжнародне регулярне сполучення – Чернівці-Стамбул та сезонні закордонні перельоти.

Відвідувачам пропонується відстежити аеропорт міста Чернівці на карті браузера «Яндекс». «Яндекс карти» дає можливість прокласти маршрут, обрахувати кілометраж, затрати часу, тобто ви зможете індивідуально спланувати час перед вильотом та не поспішати. Адреса аеропорту Чернівців допоможе швидше зорієнтуватись та віднайти аеропорт на карті. Осередок авіації міста знаходиться на окраїні, але до нього систематично відправляються рейсові перевезення громадського транспорту. У нашій рубриці надаються діючі телефони аеропорту Чернівців для бронювання квитків, отримання інформації від диспетчера про перельоти, ціни, затримки.

Адреса аеропорту є вигідна, щодо кордонів з Євросоюзом. За рахунок цього, активно збільшується попит на авіаційні перевезення. Туристичні оператори налагоджують співпрацю з керівництвом аеропорту і спільними зусиллями відкриваються нові авіарейси, наприклад, Росія, Італія, Єгипет, Португалія та інші.

Телефони аеропорту є у рубриці, «Сайт міста Чернівці» буде гордим, якщо його інформаційний ресурс допоможе розширити напрями авіаперевезень.

 

Екскурс в історію аеропорту в Чернівцях

 

Адреса аеропорту не змінилась від початку його будівництва. Корінням своєї історії він сягає тридцятих років 20 століття, коли Буковина перебувала у складі Королівства Румунського. Після відкриття багато видань писали, що аеропорт Чернівців є унікальною культурною пам’яткою архітектури свого часу і прославився він на усю Східну Європу. Подальший розвиток авіарейсів дав початок новинці у сфері зв’язку – авіапошту.

 

Якість послуг авіаперевезень

 

У 2015 році аеропорт пройшов офіційну перевірку сертифікації, за результатами якої визнаний придатним до експлуатації; літаки відповідають вимогам; аеропорт придатний до використання і вдень, і вночі. Завершується підготовка до отримання дозволу на надання послуг повітряних дозаправок літаків, це суттєво збільшить надання послуг. Сертифікація та перевірки відбуваються кожних три роки.

Чернівчани пишаються своїм аеропортом, рівень надання послуг високий, перельоти комфортабельні та безпечні.