"Школа успіху.Чернівці"

На жаль, оголошення застаріло
Доброго дня читачам «0372»!
Мене звати Софія Король, я з села Зелений Гай, Новоселицького району, Чернівецької області. Перейшла в 10 клас новоселицької гімназії. А цього літа мені пощастило стати учасницею «Школи успіху» Klitschko Foundation.
«Школа успіху» — освітній проект для дівчат і юнаків 14−15 років, який восьмий рік поспіль реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів ми вчилися працювати у команді, планували власні проекти, обговорювали їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. Ми відвідали офіси «Нової Пошти», MacPaw, Depositphotos; вчилися проектного менеджменту, дизайн-мислення, розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів; дізналися про сучасне мистецтво у ПінчукАртЦентр та популярну науку в Експериментаніумі; пройшли уроки першої допомоги від клініки «Борис», тренінг із самозахисту тощо. «Школа успіху» покликана розвивати актуальні для 21 століття навички, серед яких — креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допомагає розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного «Я».
«Успішна людина має щось повернути суспільству, щоб воно зростало. Ми з братом бачили свою місію у тому, щоб розвивати нових лідерів, давати їм знання і віру, що майбутнє — своє і світу — в їхніх руках. Досягнення випускників „Школи успіху“ — вступ у найпрестижніші коледжі світу, реалізація власних проектів — мають мотивувати й інших підлітків повірити у себе і боротися за власну мрію»-саме так каже засновник фонду, а також успішний боксер-Володимир Кличко.
Умовою участі у проекті було те, що потім кожен повинен створити локальну «Школу успіху» у своєму місті чи селі. Ми ділимося отриманими знаннями з іншими підлітками і це можна сказати іспит для нас. Метою мого проекту є заохотити підлітків стати лідерами та працювати над розвитком міста. А також цілі: надихнути учасників на створення своїх власних проектів, залучити їх до громадської активності та довести, що успіху можна досягти у будь-якому віці.
Організація «Школи успіху» в рідному місті змушує мене вийти з зони комфорту. Але це чудово, бо я стаю впевненішою у собі та спілкуюся з новими людьми. До цього я й не уявляла, як створюються подібні заходи. Але все не так важко, як здається. У Києві ми готували та представляли проекти ,тому зараз залишилося лише реалізувати їх. На моє запрошення відгукнулася психолог яка проведе тренінг про профорієнтацію. Будуть лекції з наступних тем: «Таймменеджмент або як встигнути все за 24 години», «Можливості для молоді», «Проектний менеджмент» .Наступного дня у нас буде екскурсія в лабораторію «Сінево» і майстер-клас з ораторського мистецтва. Під час перерви учасників чекає кава-брейк та командні ігри. На завершення дня ми проведемо рефлексію, де кожен поділиться своїми враженнями, а також отримає сертифікат та заохочувальні подарунки.
Після «Школи успіху» я почала по-іншому дивитися на життя, змінилася в кращу сторону та почала ще більше вірити в себе. Отож я дуже хочу щоб і чернівчани мали змогу відвідати мій проект.

АНОНС
Тобі 14-16 років?
Ти мрієш і хочеш досягнути своєї цілі?
Хочеш отримати необхідні для 21 століття знання ?
Хочеш розвиватися?
Доведи, що саме ти повинен стати учасником соціально-благодійного освітнього проекту «Школа успіху. Чернівці.», який відбуватиметься 13-14 жовтня 2018 року.
На тебе або вашу дитину чекають тренінги, лекції, екскурсії, робота з ЗМІ та командні ігри.
Для цього тобі потрібно:
Написати мені в соціальній мережі(електронна адреса [email protected] ,інстаграм @sofiakorol2002 або телеграм) або зателефонувати +380667113094.
Рубрики
Освіта
Софія Король
Показати номер +380667113094
Дії

Схожі оголошення

медсестра в днз на ставку.
13:47, 11 лютого
Підготовка до вступу в польські ВНЗ (також на безкоштовне програми навчання) Підготовка до здачі на...
11:59, 6 лютого
- переклад документів здійснений ПРИСЯЖНИМ перекладачем Польщі - переклад документів з подальшим но...
11:59, 6 лютого
Чому варто вступати до польських вишів з ЮНЕКО ГРУП 1. Підбір ВНЗ під абітурієнта. Як правило ми пр...
12:00, 6 лютого
Як вибрати ВНЗ закордоном? Яка вартість навчання в Польщі? Які необхідні документи? Ми допоможемо зн...
12:00, 6 лютого