30 травня з 9:30 у Horizont Business Hub розпочнеться IT Weekend Chernivtsi. У програмі  заходу:

 9:30 — 10:00
Registration & coffee break
10:00 — 10:50
Windows 10 для розробників: що нового та ключові можливості

ОЛЕКСАНДР КРАКОВЕЦЬКИЙ

CEO, DevRain Solutions
11:00 — 11:50
Робота з Azure Mobile Services

МИХАЙЛО ГАЛУШКО

Co-founder DevRain Solutions
12:00 — 12:50
PM, SCRUM and Fixed Bid

РОМАН СЕНІВ

Delivery Unit Manager, Eleks
 13:00 — 13:30
Coffee break
13:30 — 14:20
Мотивація-демотивація. Хто винен і що робити?

МИКОЛА СЛОБОДЯН

Засновник, ІТ-компанії «Grossum»
14:30 — 15:20
InternetOfThings #1. Curiosity

ВОЛОДИМИР СТЕФАНЮК

Java Developer, DataXu

IT Weekend знову відкриває свої двері для усіх охочих здобути нові знання та досвід! Вже п’ятий рік поспіль компанія «SoftServe» організовує конференції IT Weekend у таких містах: Львів, Рівне, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці, Дніпропетровськ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ (Україна) та Софія (Болгарія).

Це дало можливість сформувати велику базу сукупних знань.

Кожен, хто творить програмне забезпечення, усвідомлює наскільки швидко змінюються підходи у технологіях та формуються нові паттерни. SoftServe сприяє тому, щоб українські розробники займали  позиції лідерів на світовому ринку у розробках програмного забезпечення.

Цього року конференції IT Weekend проходитимуть у Києві, Рівне, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Дніпропетровську, також заплановані у Софії (Болгарія) та Вроцлаві (Польща).

Що нового?

 • Урізноманітнили формат. На конференціях IT Weekend буде ще більше фокусування на практичний досвід.
 • На конференціях IT Weekend виступають експерти IT-галузі. Великий сукупний досвід в організації конференцій та проведення оцінювання доповідей після кожного заходу, дали можливість створити рейтинг доповідачів та актуальності тем.
 • Оновили сайт http://www.itweekend.ua. Тепер він став зручнішим у користуванні. Кожен учасник може лишити свій відгук про доповідача та поставити йому оцінку.
 • Доповіді проводитимуться англійською мовою. Як усім відомо, англійська є другою мовою спілкування для ІТ-спеціалістів. Тому ми сприятимемо тому, щоб Ви могли використовувати термінологію, яку вживатимуть спікери у контактуванні з клієнтами та покращити рівень володіння професійної англійської.
 • На IT Weekend учасники конференції зможуть визначити свій рівень володіння англійською мовою та отримати сертифікат. Викладачі SoftServe Language School проводитимуть тестування та співбесіду для визначення рівня володіння англійською мовою згідно стандартів нашої компанії.
 • Інвестуйте у знання. Участь у конференції IT Weekend буде платною. Ми розуміємо, що інвестувавши у знання, учасники більш відповідально ставляться до тренінгів. Ці кошти використають на покращення організації наступних конференцій та залучення  кращих доповідачів.

Що Ви отримаєте?

 • Знання та досвід.
 • Спілкування з однодумцями.
 • Практику англійської мови.
 • Нові ідеї.
 • Поради, які допоможуть виконувати свою роботу простіше та якісніше.
 • Ви навчитеся бути більш ефективним у професійній діяльності.

Більше інформації та реєстрація на сайті.