22 січня о 9:00  відбудеться експертна дискусія у рамках міжнародного семінару “Від натхнення до реалізації: процес європеїзації в Україні”. Організатори -громадська наукова організація “Квадрівіум” за підтримки Вишеградського фонду. 

Серед запрошених спікерів – експерти та науковці з України та країн Центрально-Східної Європи (представники Варшавського університету, Польща, Ясського університету ім. А.І. Кузи, Румунія, Словацької Академії Наук, Словаччина, Університету ім. Коменського в Братиславі, Словаччина, Будапештського університету імені Лоранда Етвеша, Угорщина, Інституту міжнародних відносин у Празі, Чехія).

У ході роботи семінару учасники з України та країн Центрально-Східної Європи спільно шукатимуть шляхи оптимізації процесів європеїзації в Україні із врахуванням досвіду країн ЦСЄ. Під час дискусії буде охоплено такі аспекти:

  • проблеми європеїзації та демократизації;
  • децентралізація та мобільність;
  • вплив європеїзації на права меншин;
  • європеїзація ідентичності.

До участі запрошуємо експертів, науковців, громадських активістів, студентів, представників органів влади та ЗМІ.

Робоча мова заходу – англійська.

З детальним описом проекту, робочою програмою та інформацією про запрошених спікерів можна ознайомитися на сайті: http://www.quadrivium.org.ua/InIm

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за тел. +30685780248 (Інна Кубай) або ел. адресою [email protected] або [email protected]