Чернівці – місто, що зустріне квітневий місяць весни з музикою! Саме 6 квітня у Паб "RePublic" 0 20:00 відбудеться виступ Влада Ликова, що завітає у гості із запальною програмою, аби подарувати шалений настрій кожному!

Свою музичну діяльність Влад розпочав ще 7 років тому із аматорських виступів у місті Кам’янці – Подільському, що мали назву «Фонтан - Фест», після якого став не лише музичним улюбленцем кожної вечірки, а й бажаним гостем на усіх творчих конкурсах та теле – ефірах. 

Кожен виступ для Влада завжди унікальний. Адже у кожному закладі вирує своя атмосфера та настрій. У підбірку музичних композицій входять хіти вітчизняних виконавців та власні авторські композиції. 

Відіграючи близько 30ти концертів на місяць Влад став невід’ємною частиною кожного свята: вітання з Днем народження, гуляння дівич-вечорів, денна концертно – розважальна програма у найпопулярніших куточках міста і ще багато іншого.

Тому, саме 6 квітня не пропустіть можливість відпочити разом із друзями під музичний виступ Влада Ликова у «Паб "RePublic"» о 20:00.