18 КВІТНЯ | СУБОТА | ONUKA
ВПЕРШЕ В ЧЕРНІВЦЯХ | ЖИВИЙ ЗВУК
OPEN DOOR 18:00 / START 20:00
Місце проведення - РК "DOLCE CLUB"
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ 

Дебютний альбом гурту під назвою ONUKA, вийшов у 2014 році і є у вільному доступі в мережі, посів перше місце в інтернет-магазині iTunes. Перед цим світ побачив міні-альбом «LOOK». Дебютна платівка містить 10 треків, серед яких – уже знайомі слухачам 4 пісні з міні-альбому Look – When I Met You, Misto, Time i Look. Альбом сповнений традиційними українськими звуковими мотивами, які виконуються на сопілках, бандурах та трембітах. Все це йде у поєднанні з електронним аранжуванням, до створення якого, очевидно, доклав руку Євген Філатов (The Maneken), який є чоловіком солістки ONUKA та саунд-продюсером гурту. Він також брав участь у роботі над останнім альбомом Джамали. Попередній ЕР Onuka посів перше місце в інтернет-магазині iTunes. 17 жовтня співачка презентувала свій альбом на сольному концерті в київському закладі Sentrum.

Одразу після цього, був випущений сингл на американському лейблі Most Addictive Records. За словами представників групи, їх рекордингова компанія спеціалізується на жанрах Pop/Indie Dance/Garage і, що характерно, в якості синглу обрала пісню українською мовою Zavtra. За словами представників Most Addictive Records, мова для них значення не має, а сам трек чудово підійшов під стилістику лейбла. Сингл вже опублікували в офіційному Youtube-каналі компанії.

Справжнє ім’я вокалістки гурту - Наталія Жижченко. Ната Жижченко - екс-солістка гуртів Tomato Jaws та KOOQLA. Тут вона і вокалістка, і автор музики і текстів, і головний ідеолог. Також, Ната відзнялася у VOGUE Ukraine, у листопаді 2014 року. Крім Нати, у планах гурту стосовно творчого життя ONUKA візьмуть участь ще 2 дівчини, які грають на ударних та клавішних. У розширеному складі до колективу повинні додатися 2 тромбона, валторна і бандура.
—————————————————————————