Відправитися на концерт «Табула Раса. 25 років », відвідати у своєму місті ювілей однієї з найбільш неординарних рок-груп СНД. Відчути живий фірмовий звук команди, відчути сильну енергетику, насолодитися звучанням улюблених хітів і отримати незабутні емоції. 
«Табула Раса» - український рок-прорив України. Будучи ще молодими, хлопці слухали тільки якісну зарубіжну музику і абсолютно не соромилися визнавати вплив The Cure, Pоlice і Rolling Stones. Але через деякий час колектив знаходить власне унікальне звучання і займає перше місце на «Таврійських Іграх» дев\'яносто сьомого року, але ... як краща поп-група України. Проте популярність «Табули Раси» пішла набагато далі кордонів рідної країни і через деякий час кліп команди потрапляє в ротацію англійської MTV, а пісні «Любимая машина», «Шейк «Шей-шей» «Дорога» і «Восток» співають досі. 
Після тривалої перерви «Табула Раса» радує своїх шанувальників новим альбомом «Рисунки на этаже», презентує одразу два відео і видає спільну відео-роботу спільно з молодою українською рок-групою «Антитіла». Тому на ювілейному концерті у Вас буде можливість не тільки співати в унісон з Олегом Лапоноговим старі хіти, а й насолодитися свіжими треками групи. 
Концерти гурту «Табула Раса» - це завжди хороша порція драйву, «приправлена» якісним живим звуком, потужною харизмою її беззмінного лідера Олега Лапоногова, а також перевіреними десятиліттями хітами, які зазвичай з музикантами хором співає весь зал. Невипадково «Табула Раса» входить в десятку найяскравіших українських рок-команд.