TEDxChernivtsi – надихаючі, вражаючі та несподівані доповіді від успішних і, в першу чергу, цікавих людей: музиканти, інженери, мандрівники, підприємці та винахідники.

Спікер – Саша Мельник (бітбоксер, учасник півфіналу шоу “Україна має талант”)
“Любити те, що робиш” – улюблена фраза Сашка. Переглядаючи он-лайн відео, Сашко самостійно навчився сучасному мистецтву – бітбоксу. Щире захоплення своєю справою, спілкування із друзями-бітбоксерами, мрія стати кращим – допомогли Сашкові досягти сьогоднішнього рівня в улюбленій справі. Учні Сашка рівняються на нього та прагнуть досягти такого ж рівня, як і їх кумир.

Спікер – Назар Шимоне-Давида (засновник Tesla Club Ukraine)
Назар свого часу був першим власником автомобіля Tesla в Україні і є засновником компанії Tesla Club Ukraine. Результатом роботи компанії – збудувана найбільша в Україні мережа зарядних пристроїв для електромобілів, яка вже налічує 55 зарядних станцій. Важливо, що зарядження авто на них безкоштовне.

Спікер – Олексій Резніченко (засновник центру робототехніки Boteon)
Олексій втілює своє дитяче захоплення роботами у цікаві проекти. Вже функціонує навчальний центр робототехніки та програмування для школярів і студентів. Конструкторське бюро розробляє корисні комп’ютеризовані пристрої. Олексій із своєю командою організовує заходи для поширення ідей в робототехніці серед спеціалістів технічної галузі нашої країни.

Спікер – Марія Берлінська (керівник Центру підтримки аеророзвідки, громадянка світу)
Марія, одна із небайдужих та відважних жінок, які допомагають українським військам у зоні АТО. З початком бойових дій в АТО, пішла на курси аеророзвідки та долучилася до добровольчого батальйону “Айдар”. Побачивши ситуацію із аеророзвідкою, вирішила створити Центр підтримки аеророзвідки та готувати спеціалістів цього важливого, воєнного напрямку.
Своєю відданістю та хоробрим жіночим серцем, Марія, подає приклад українському народу.

Спікер – Василь Матяшовський (координатор проекту Smart Сity Lviv).
Проживаючи тривалий час закордоном, Василь зрозумів, що українцям в їх буденному житті не вистачає комфорту. З цього й народилась соціальна ініціатива, яка покращила життя львів’ян.