Фестиваль “Файне Місто” – це міжнародний музичний фестиваль, який відбувається щорічно у першій декаді липня з 2013 року. 

“Файне Місто” є одним з небагатьох українських фестивалів, на якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатива, фолк, поп, денс- музику виконують тільки кращі музичні українські та іноземні виконавці на п’яти сценах фестивалю, які творять музичну частину фестивальної програми.

2015 рік видався напрочуд продуктивним для амбіційної команди фестивалю. Завдяки наполегливій роботі, цілеспрямованості та альтернативним поглядам членів оргкомітету фестиваль зайняв провідні місця у фестивальному середовищі, завоювавши тисячі сердець своїх прихильників по усій країні.

В 2016 році фестиваль “Файне Місто” відбуватиметься 7-10 липня у чотириденному форматі на території міжнародного аеропорту “Тернопіль”, що є новинкою для фестивалів формату open-air на території України. Його відкриття буде в день святкування народного свята Іван Купала, закриття фестивалю буде супроводжуватися виступом європейських хедлайнерів та прямою трансляцією фінального матчу чемпіонату Європи з футболу.

СТАНОМ НА ЗАРАЗ ЧОТИРИДЕННИЙ КВИТКОК КОШТУЄ 620 ГРН
триденний квиток (8-9-10 липня) коштує 570 грн.
дводенний квиток (9-10 липня) коштує 530 грн.

АБОНЕМЕНТ В ПЛАТНЕ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО КОШТУЄ 150 ГРН