Чернівчани через петицію просять зберегти парк Шиллера

На сайті Чернівецької міської ради в розділі «Електронні петиції» зареєстроване звернення громадян про передачу паркової зони у підпорядкування КЖРЕПу 6.

Нещодавно ми писали про те, що парк Шиллера перебуває в занедбаному стані та потребує відновлення. Проте як зарадити занепаду, якщо паркова зона не перебуває на балансі жодної установи, а значить і турбуватися про зелену відпочинкову зону нікому. То ж чернівчани зареєстрували петицію щодо передачі парку по вулиці Київській у підпорядкування КЖРЕПу 6.

«Для збереження парку ім. Шиллєра по вул. Київській в історичному центрі міста, облаштування в ньому галявин та стежок для прогулянки, лавок для відпочинку, дитячих майданчиків та освітлення потрібно передати паркову зону по вул. Київській на баланс КЖРЕП 6 для постійного обслуговування, покращення, облаштування умов для його відвідування та підтримання санітарного стану парку», - йдеться у зверненні.

Автор петиції: Пивоваров В.А. На даний момент звернення набрало 68 голосів, збір яких триватиме до 28 квітня цього року.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )