Простий підробіток для кожного: у Чернівцях з’явилася можливість шукати роботу за декілька хвилин

Хто відмовиться від підробітку, особливо у такі важкі часи? Він допомагає всім: комусь дає можливість пережити період безробіття, а для когось стає рятівним колом для «спасіння» дірявого сімейного бюджету. Швидко шукати підробіток у Чернівцях допомагає український сервіс Kabanchik.ua – сучасний проект, направлений на зручну взаємодію між замовниками послуг та виконавцями.

Швидкий пошук роботи – це можливо
«За сімейними обставинами не можу поїхати на заробітки, тож роботу знайшов тут», - розповідає житель Чернівців Микола. – «Зарплатні останнім часом дуже не вистачає, тому доводиться весь час шукати якийсь підробіток. З цим важно: я помітив, що на пошуки витрачаю більше часу, аніж на саме заробляння грошей. А от коли зареєструвався на Кабанчику, відчув різницю: декількох хвилин щодня достатньо, щоб знаходити додаткову роботу і пристойно заробляти».

Хто може заробляти?
Сервіс Kabanchik.ua відкритий для всіх бажаючих підробити. Наприклад, можна надавати послуги електрика для приватних замовників, такі послуги на сайті дуже популярні. Зараз непогано платять навіть за прості операції на кшталт встановлення світильника чи заміни розетки. Домашні майстри загалом дуже цікавлять містян: окрім електриків, часто замовляють послуги сантехніків, меблярів, спеціалістів з дрібного хатнього ремонту.

Сервіс об’єднує близько тисячі категорій з різними напрямками для підробітку. Тож підробляти може кожен – навіть людина без кваліфікації, якій терміново потрібні кошти. У цих випадках можна надавати кур’єрські послуги, прибирати квартири чи працювати помічником у домашніх справах. Є цікаві пропозиції і для спеціалістів: зокрема, для майстрів з ремонту техніки, фрілансерів, репетиторів та багатьох інших.

Достатньо просто зареєструватися
Жителі Чернівців все частіше використовують сайт Kabanchik.ua: наприклад, щоб замовити ремонт холодильників у приватних майстрів – це виходить більш швидше і вигідніше, ніж везти техніку до сервісного центру. Таких прикладів можна привести багато. Як стати виконавцем на сайті і шукати підробіток? Треба пройти дуже просту реєстрацію:

  • заповнити реєстраційну форму;
  • надати паспортні і контактні дані;
  • пройти онлайн-тест на знання правил ресурсу;
  • пройти онлайн-співбесіду для підтвердження даних.

Загалом процес займає близько 20 хвилин – після цього доступний повний функціонал сервісу, в тому числі надсилання виконавцеві інформації про появу нових завдань.

Сервіс можна використовувати не тільки для пошуку підробітку, але й для замовлення послуг – це може зробити кожен, хто зацікавлений у швидкій, якісній і недорогій роботі. Завдяки універсальному функціоналу зареєстрований виконавець може у будь-який час стати замовником.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)