Дитячі інгалятори в Чарновцах

Всім батьки не раз стикаються з проблемою, дати дитині гірку несмачну таблетку, коли він хворіє. Але чомусь же лікувати його потрібно, якщо мучить сильний кашель. У цьому випадку на допомогу прийде унікальний сучасний прилад – інгалятор, який допоможе швидко полегшити вихід мокротиння і зніме спазми в бронхах. У med-magazin.com.ua дитячі інгалятори представлені в широкому асортименті, але на якому зупинити вибір?

Як вибрати інгалятор для дитини?

Якщо ви віддаєте перевагу компактний інгалятор, тоді, звичайно, варто вибрати ультразвукової тип. Ці інгалятори можуть експлуатуватися на акумуляторі, тому ними можна користуватися, перебуваючи на відкритому просторі без доступу до електрики, наприклад, на дачі.

Щоб визначитися у виборі інгалятора, необхідно ознайомитися з інформацією про типи інгаляторів, дізнатися їх переваги та недоліки. Поставитися до вибору типу і моделі інгалятора для дитини потрібно гранично відповідально, враховуючи певні особливості його здоров'я. У комплект інгаляторів для дітей обов'язково входять: маска, через яку вдихають аерозоль з лікувальними препаратами, наконечник для носа і мундштук.

На сьогоднішній день створено навіть інгалятори для грудних дітей. При виборі інгалятора немовляті, необхідно перевірити, щоб маска та інші комплектуючі насадки обов'язково були з дуже м'якого пластику. Використовуючи інгалятор з м'яким пластиком, ваш малюк під час процедури буде відчувати себе комфортно.

Маленькі нюанси, що дозволяють дітям не боятися приладів

Якщо дитина з якихось причин відмовляється або боїться проходити процедуру, то батькам необхідно переконати його розпочати лікування, і, можливо, показати застосування пристрою на власному прикладі. Таким чином, найменший член сім'ї зрозуміє, що це не страшно і боятися нічого.

Зараз чудовий вибір інгаляторів не тільки по типу, але і за формою, наприклад, у вигляді іграшок. Можна побачити такі форми, як: машинка, паровозик, рибка, пінгвін і багато інших. Завдяки незвичайній формі і веселою забарвленням, такі інгалятори викликають дивовижний захват у дітей, при цьому дитина не відмовляється проводити процедури. Небулайзер в формі іграшок також оснащені масками для дорослих і дітей, тому користуватися можна всією сім'єю.

Які ліки можна застосовувати для інгаляторів?

Для використання інгаляторів підійдуть далеко не всі лікарські препарати. Наприклад, не можна розтовкти таблетку, розмісти її водою і залити в спеціальну камеру небулайзера. Також не можна використовувати в лікувальних цілях препарати в формі сиропів. У небулайзера неприпустимо використовувати суміші, що містять ефірні масла, трав'яні настойки і відвари. Також протипоказано застосовувати при інгаляціях парацетамол, еуфілін або дибазол.

Купуючи ліки для небулайзера, проконсультуйтеся зі знаючою людиною з приводу вибору. Так ви заощадите гроші, відмовившись від неякісного препарату та збережете сам пристрій від поломки.

Однак перш ніж купувати той чи інший засіб для лікування за допомогою інгалятора, необхідно знати точний діагноз і назви медичних ліків, для інгаляцій, призначені вашим педіатром саме для вашої дитини.

Необхідно вміти грамотно приготувати розчин для інгалятора. Для цього застосовується фізіологічний розчин. Не можна використовувати водопровідну сиру або кип'ячену, а також дистильовану воду.

Найкраще купувати вже готові суспензії і розчини, призначені для прямого додавання в ліки в спеціальну камеру приладу.

Для інгаляцій використовуються наступні види препаратів:

  • бронхорасширяющие,

  • антибіотики,

  • антисептики,

  • муколітики,

  • імуномодулюючі та інші розчини.

Неможливо самостійно зробити вибір дитячого інгалятора, то консультанти магазину розкажуть про кожну модель і допоможуть зробити кращий вибір.

Видео обзор: Компрессорный ингалятор LD 212C (Little Doctor, Сингапур)

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)