Найкращі ціни на глюкометри в Чернівцях

Тест-смужки для глюкометра – це важливий засіб для людей, які хворіють на цукровий діабет. З їх допомогою можна визначити вміст цукру (глюкози) в крові. Завдяки глюкометру можна регулярно самостійно стежити за рівнем цукру. Тест-смужки допомагають при лікуванні захворювання, адже вони допомагають виявляти ускладнення в періоді хвороби.Кращі ціни на тест-смужки для глюкометра можна знайти в інтернет-магазині міста Чернівці.

Для чого потрібні глюкометри

Перш за все тест-смужки для глюкометрів потрібні для функціонування самого глюкометра. Без них пристрій просто не буде працювати. При цьому певні тест-смужки підходять тільки певною моделлю глюкометрів. Якщо ви придбали невідповідні тест-смужки, прилад також не працюватиме. Тому, щоб уникнути будь-яких ускладнень у роботі глюкометра, не можна купувати тест-смужки інший марки.

Тест-смужки для глюкометрів – це спеціальні пластинки, покриті певним речовиною. І ця речовина вступає в реакцію з кров'ю хворого, що допомагає визначити вміст глюкози в крові. На тест-смужках є розмітка, де показано, куди потрібно помістити краплю крові.

Зона тест-смужки, на яку поміщається кров, зроблена зі спеціального матеріалу, що володіє капілярними властивостями. Це дозволяє добре вбирати кров, після проколювання пальця. Потім кров надходить у зону реакційну, де знаходиться суміш певних реагентів, основним з яких є глюкозооксидаза. Реакційна зона здатна окислювати знаходиться в крові глюкозу, і при цьому в зоні починають виникати електрони, які створюють струм. Чим більше цей струм, тим концентрація глюкози в крові вище. Результат вимірювання електричним струмом буде відображений на дисплеї глюкометра (у вигляді концентрації глюкози).

Тест-смужки для глюкометрів зазвичай продаються в тубусах або баночках і розташовані зазвичай по двадцять п'ять або пятьдесять штук. Також можуть продаватися і в спеціальних пластинах (теж по двадцять п'ять чи п'ятдесят штук), але в цьому випадку кожна тест-смужка індивідуально герметично упакована. При цьому можна спокійно брати по одній смужці, не чіпаючи інші. І термін використання буде значно продовжений. Тільки не забудьте звернути увагу на термін придатності даних тест-смужок, він буде вказано на упаковці.

Важливо знати, що після того, як ви відкрили баночку з тест-смужками для глюкометра, їх все потрібно використовувати протягом трьох або чотирьох місяців, оскільки вони можуть увійти в реакцію з повітрям, певною вологістю. Це позначиться на тому, що результати аналізів будуть спотворені. Врахуйте, що якщо ви візьмете упаковку тест-смужок, наприклад, на п'ятдесят штук, то з цього моменту вам потрібно буде виробляти аналізи мінімум два рази на день, щоб встигнути їх все використовувати.

Також є і такі тест-смужки, на які навколишнє середовище не в змозі впливати. Вони сміливо можуть бути використані тими, хто досить часто вимірює глюкозу в своїй крові.

Смужки для глюкометра

Смужки для глюкометра, а також сам глюкометр варто вибирати в залежності від того, як часто ви будете вимірювати концентрацію цукру в крові.

Насамперед потрібно визначитися з вартістю. Тут головне - розрахувати, наскільки ваш заробіток буде дозволяти вам на місяць, квартал і навіть рік купувати необхідні матеріали для глюкометра. Ціна тест-смужок буде залежати від того, якої вони якості і який у них виробник. Зрозуміло, що імпортні апарати будуть дорожчі за вітчизняні.

Якщо ви досить часто збираєтеся проводити виміри глюкози в крові, а кошти не дозволяють придбати дорогий глюкометр, то слід купувати ті моделі, тест-смужки для яких продають за низькими або середніми цінами. А якщо в грошах ви не потребуєте, вибирайте модель на свій смак.

З усього цього можна зробити висновок: перш ніж придбати глюкометр, для початку потрібно визначитися, наскільки часто ви будете вимірювати цукор.

Видео обзор: Тест-полоски CONTOUR® PLUS № 25

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)