Як Олексій Каспрук обідав шашликом в сесійній залі (ФОТО, ВІДЕО)

На позачергову сесію міської ради прийшли активісти з акцією протесту "Врятуймо парк".

Про це з місця події передає кореспондент0372.ua.

"В територіальної громади вже вкрадено великий шмат території за потурання міської ради, прокуратири, державної виконавчої служби і судової гілки влади. Кожні гілка влади "переводить стрілки" на іншу і так нічого не вирішується. Тим часом приватний підприємець здійснює незаконну діяльність, на території розпивають горілку, заїжджають транспортні засоби і фактично ні мами з дітьми, ні спортсмени не можуть проводити вільно свій час", - зазначила учасниця акції, юрист Шепелько Тетяна.

Активіста повідомила, що вони також зверталися по допомогу інспекції з благоустрою. "Сергій Обшанський розповів, що оскільки це територія комунального підприємства інспекція з благоустрою не має права втручатися в діяльність підприємства", - каже Тетяна.

Тому організували акцію "Врятуймо парк". Напередодні активісти смажили шашлик під стінами Ратуші задля привернення уваги до проблеми забудови "Халабуда". Під час акції з керівництва ніхто не вийшов до протестувальників, тому вони вирішили навідатися в сесійну залу з тарілкою шашликів щоб розповісти про проблему.

Надалі активісти вимагають продовжити роботу депутатської комісії, яка вже була створена по питанню "Халабуди" і прийняти в кінцевому результаті рішення знести забудову, що включає в себе декілька МАФів.

Нагадаємо, Як під міською радою смажили шашлик та "розпивали" алкоголь (ФОТО, ВІДЕО)

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )