Чому не всі проекти з «Бюджету ініціатив чернівчан» будуть реалізовані

Два проекти, які торік мешканці міста подавали на участь у "Бюджеті ініціатив чернівчан", не будуть реалізовані, а всі інші 29 проектів цьогоріч мають бути завершені. 

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив мер Чернівців Олексій Каспрук, пише molbuk.ua

"Торік у нас на реалізацію потрапило 31 проект. 19 проектів вже реалізували, інші в роботі. Два проекти ми не змогли виконати. Перший — це відновлення скульптур по вулиці О. Кобилянської. Там неправильно була закладена кошторисна вартість. Йдеться про реставрацію, а це досить дорогі роботи. Дві скульптури повністю втрачені і скульптор мав би їх створювати заново. Ще один проект, який не виконали — це дитячий майданчик на проспекті Незалежності. Ініціатор проекту там не проживає. Проект пройшов, але мешканці будинку виступили проти облаштування майданчику", - розповів Каспрук.

Завершити мають ще 10 проектів. За словами Олексія Каспрука, майже всі будуть завершені цьогоріч. 

"Є проекти, які суттєво вийшли за кошторисну вартість. Наприклад, проект школи №25 мав складати мільйон гривень, а вийшло понад два мільйона гривень. Тому цього року зробимо першу чергу, а наступного року будемо думати про фінансування другої черги", - сказав міський голова.

Автор
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )