У 2017 році на Буковині Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував 2,37 млн грн. на соціальні проекти і сплатив 52,23 млн грн. податків

У 2017 році на Буковині Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував 2,37 млн грн. на соціальні проекти і сплатив 52,23 млн грн. податків

«МРІЯ Агрохолдинг» відзвітував про реалізовані у 2017 році соціальні проекти та сплачені податки. Підприємства Агрохолдингу, розташовані у Чернівецькій області, загалом сплатили податків на суму 52,23 млн грн. – а це на 4,63 млн грн. більше за суму у 2016 році. А сума соцінвестицій Компанії на Буковині сягнула 2,37 млн грн., що на 360 тис. грн. більше, ніж у позаминулому році.

Загалом же за попередній рік Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, що на 24% більше, ніж в 2016 році.А на реалізацію соціальних проектів Благодійний фонд Агрохолдингу спрямував за 2017 рік 21,5 млн грн., збільшивши соціальні виплати на 1,2 млн. грн.

Кошти соціального бюджету традиційно виділялися на підтримку інфраструктури, медицини, культури, освіти, спорту, на допомогу бійцям АТО. Серед основних соціальних проектів, які підтримав Агрохолдинг «МРІЯ» в 2017 році на Буковині, – оплата розмитнення і доставки з Європидороговартісногомедичного обладнання для медзакладів області. Зокрема, таке обладнання змогли отримати лікарні Вижницького та Глибоцького районів, на що Компанія спрямувала 190 тис. грн. благодійної допомоги. Цей проект на Буковині Компанія допомагає реалізувати вже два роки поспіль, сприяючи медичним установам краю в наближенні до європейських стандартів обслуговування пацієнтів.

Майже 661 тис. грн. за 2017 рік Агрохолдинг спрямував на реалізацію інфраструктурних проектів на території Чернівецької області. В першу чергу – це ремонт місцевих доріг у селах, де «МРІЯ» обробляє землі. В тому числі, за ці кошти відновити або ж суттєво покращити дорожнє покриття Компанія допомогла у КозирянахКельменецького району та Подвірному Новоселицького району. Окрім того, стараннями «МРІЇ» у селах Лукавці, що у Вижницькому районі, і Стара Жадова Сторожинецького району було встановлено вуличне освітлення, що дуже важливо для інфраструктури цих населених пунктів, тож на ці потреби Агрохолдинг виділив понад 150 тис. грн. А у селі ПанкаСторожинецького району місцеві мешканці мають тепер оновлену автобусну зупинку з художнім розписом, капітальний ремонт якої вартістю понад 45 тис. грн. був проведенийзавдяки Компанії.

Агрохолдинг Мрія, соціальні відрахування у Чернівецькій області

Не залишився Агрохолдинг осторонь і духовних потреб громад – допомагав ремонтувати церкви та упорядковувати кладовища. А також традиційно попіклувавсяі про найменших: новий дитячий майданчик, облаштований коштом «МРІЇ», а це 72,6 тис. грн., отримали діти села ТереблечеГлибоцького району. Допомога Компанії була спрямована і на ремонт дитячих садочків, лікарень та шкіл області, закупівлю спортивного інвентарю, іграшок, необхідної електроніки та іншого обладнання.

У непростий для країни час «МРІЯ» допомагає і бійцям на сході. У підсумку, на підтримку обороноздатності країни у 2017 році вона спрямувала 1,97 млн грн., з них 96 тис. грн. – у Чернівецькій області. Фінансову підтримку аграріїв особливо відчули волонтери Заставної:52 тис. грн.Агрохолдинг виділивїм напридбання повнопривідного автомобіля Volkswagen Transporter для потреб бійців, що знаходяться у зоні АТО.

Фінансова підтримка «МРІЇ» кооперативам на території Чернівецької області у 2017 році склала 56,5 тис. грн. Зазначимо, що для розвитку кооперативного руху «МРІЄЮ» передбачений окремий бюджет. У 2017 році він склав 1,3 млн грн., що на 430 тис. грн. більше бюджету 2016 року. Кошти були спрямовані на підтримку і розширення вже діючих кооперативів, а також на створення 10 нових, серед яких молочні, ягідні, бджолярські, а також кооператив по обробці ґрунту.

«Разом із відновленням "МРІЇ" та нарощуванням виробництва закономірно зростають і сума податкових відрахувань з боку Агрохолдингу, і фінансова підтримка громад та наших пайовиків, – коментує генеральний директор Компанії Саймон Чернявський. – Наша довгострокова КСВ-стратегія передбачає не тільки допомогу нашим громадам у вирішенні найбільш гострих соціальних проблем, а й реалізацію стратегічних проектів, спрямованих на розвиток. Протягом останніх двох років ми активно підтримуємо кооперативний рух в сільській місцевості, вбачаючи в цьому можливість для людей гідно заробляти в своїй країні, розвиватися самому і робити внесок у розвиток своїх сіл».

Варто зауважити, що за три роки, відколи «МРІЯ» отримала нове керівництво та започаткувала програму соціальної підтримки місцевих громад, налагодилась ефективна співпраця між селянами та Компанією. Адже благодійна фінансова допомога з розрахунку 100 грн. за кожен гектар землі в обробітку спрямовується виключно на ті потреби, які є пріоритетними для селян. Вони самостійно на зборах села вирішують, на що саме використати кошти від «МРІЇ», а Агрохолдинг, в свою чергу, йде назустріч людям і справно виконує взяті на себе зобов’язання.

Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)