У кіно

анімація, пригоди, екшн, США, 2019
документальний, Україна, 2019
бойовик, трилер, фантастика, США, Канада, 2019
комедія, Україна, 2019
детектив, драма, кримінал, трилер, США, 2019
комедія, Україна, 2019
детектив, трилер, жахи, США, 2019
драма, містика, трилер, Україна, Італія, Угорщина, Польща, Литва, 2019

Концерти

Нову програму для жінок дарує Естрадно-духовий оркестр "Буковина". Керівник - Георгій Новаковський.
Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка Художній керівник та диригент Йосип Созанський
Концерт академічного симфонічного оркестру
У програмі твори Дж. Каччіні, А. Страделли, А. Вівальді, Г.-Ф. Генделя, Дж.-Б. Перголезі, Т.Джордані,Ф. Шуберта, В. Белліні,С. Франка, Г. Невіна, К. Дженкінса.
Концерты
16 травня, 20:00
Концерты
21 - 22 травня, 20:00
Концерты
29 травня, 20:00
Концерты, Клубы
13 червня, 20:00
Вар'яти шоу
14 червня, 19:30
Концерты
20 червня, 20:00

Нічне життя

Вечірка
Вечірка
22 лютого - 22 березня, 20:00
Бартка
вечірка
23 лютого, 20:00
Вечірка
вечірка
24 лютого, 17:00

Театри

Театр тіней
8 квітня, 19:00
Драмтеатр
Театр тіней
8 квітня, 19:00

Інше

виставка
31 січня - 24 лютого, 10:00

Найочікуваніші події

Відео

анімація, пригоди, екшн, США, 2019
21 - 27 лютого, 10:50, 12:50, 17:00
Афіша
Показати
Заклади
Показати
Заклади
Показати

Афіша Чернівці

Попереду вихідні, а ви не знаєте, як розважитись, як зібрати всю родину і друзів для активного відпочинку, не вдається відтягти дитину від комп’ютера та зацікавити активним дозвіллям? Інтернет ресурс «0372 – Сайт міста Чернівці» у розділі «Афіша» зібрав та систематизував максиму інформації, щоб не занудьгувати у вільний час в Чернівцях. Світ гарантовано зміниться на краще, якщо дивитися на нього через призму свого оптимістичного світогляду та відкритості до нових креативних ідей та яскравих вражень.

Культурне життя міста

Чернівці – це культурний осередок України, багата історія міста, архітектурні надбання та творча атмосфера, сприяють активному мистецькому розвиткові. Цілісна афіша Чернівців допоможе не гаяти час відведений на відпочинок для пошуку куди ж податись і чим зайнятись, ми стараємось максимально висвітлити події Чернівців, місця відпочинку та донести до вас інформацію про різновиди розваг, запевняємо, кожен відвідувач сайту віднайде подію, заклад, відповідно до своїх індивідуальних вподобань. Афіша Чернівців стане у нагоді, як жителям так і гостям міста, позитивні емоції стимулюють працездатність, покращують здоров’я та продовжують життя.

Структура категорії «Афіша»

Афіша заходів висвітлює події два тижні на перед, тобто ви заздалегідь може спланувати своє дозвілля. В навігаційному меню ви віднайдете розділи:

Афіша кінотеатрів

Найпопулярнішим способом проведення часу – є кінотеатр. В 21 столітті кінематограф настільки розвинений у всьому світі, що кіноафіша кожного тижня поповнюється новою прем’єрою. В Чернівцях налічується три кінотеатри та затишні кафе, де транслюються фільми. Афіша кінотеатрів Чернівців містить інформацію про місце, час, ціну сеансу, тобто ви не виходячи з дому отримаєте вичерпну інформацію. У розділі кіноафіша Чернівців ви можете переглянути трейлери, що допоможе визначитись та підібрати фільм під компанію, тему вечора та настрій.

Афіша театру м. Чернівці

Душу багатьох людей манить до себе театральне мистецтво, яке спроможне дати відповіді на найнеочікуваніші питання, вічні п’єси у постановках різних режисерів та гра трупи, яка набуває спектральних відтінків та відкриває нові підтеми. Афіша театрів Чернівців завжди радує новими та забутими старими постановками, виставами для дітей. Театр м. Чернівці завжди запрошує у гості не тільки жителів міста, а й гостей в містах яких не функціонують театральні трупи.

Афіша концертів

Афіша концертів в Чернівцях порадує меломанів, адже ви будете одними із перших знати про музичні заходи та заздалегідь зможете придбати квитки на найкращі місця.

Дитяча афіша

Афіша нічного життя міста

Для тих хто полюбляє нічне життя міста у нас ви віднайдете афішу вечірок Чернівців із найнеочікуванішими програмами та акціями.

Афіша виставок

Афіша семінарів та тренінгів

Показати