Автобазар Чернівців

+ Додати оголошення
Марка
Модель
Колір
Паливо
Кількість дверей
Тип кузова
Тип приводу
Рік випуску
Пробіг, тис.км
Ціна
Коробка передач
Об'єм двигуна
Потужність двигуна, к.с
Додаткові опції
Показати
Відображати:

Останні оголошення

9 000 $
12:19,12 березня , №77595
2

Як купити машину в Чернівцях?

 

Власне авто вимога часу чи розкіш?

 

Персональний автомобільний транспорт, на сучасному етапі, давно вийшов за рамки поняття «розкіш» і перетворився на щоденну необхідність. Значення слова «автомобіль» стало синонімом до концептів: повна незалежність, необмежена свобода пересування, вільний простір, високий соціальний клас, прогресивний стиль життя. Провівши паралель до словосполучення «громадський транспорт» в нашій уяві виникає стандартний асоціативний ряд: удушлива тиснява, брак вільного простору, неймовірна спека і непрошені протяги, неввічливі водії та нестримані пасажири. І такі асоціації виникають не тільки у чернівчан, а й будь-кого іншого, хто користується громадським транспортом у час пік, незалежно від місця проживання та соціальної верстви. Продовжувати асоціативний ряд, зовсім немає бажання, а хочеться запропонувати підрахувати свої заощадження та купити авто в Чернівцях. Можливо не нове, проте своє.

Категорія «Авто» на нашому сайті стане вашим добровільним помічником у цій нескладній на перший погляд, але дуже відповідальній справі. У нас ви легко знайдете чудову машину улюбленої марки, включаючи, Audi, BMW, Skoda, Porsche, Opel, Nissan, Ford, Hyundai, Lexus, Subaru, Volvo, Toyota, Mercedes, Mazda та інші. Робота зручної системи фільтрації допоможе не розсіювати увагу потенційного покупця на другорядні (особисто для нього) пропозиції та структурувати оголошень авто Чернівців за марками, моделями та цінами. Автобазар Чернівців відповідно до заощадженої суми дозволяє розглянути варіанти для купівлі б/у авто в Чернівцях або нового авто. Купити машину в рідному місті вигідно, адже ви економити кошти на переоформлення транспорту з іншої області та можете розглянути більше варіантів, адже вам нічого не заважає зустрічатись з потенційними продавцями та переглядати варіанти.

 

Продати авто в Чернівцях

 

Звертаємо вашу увагу, що категорія також дозволяє розмістити власне оголошення про продаж авто в Чернівцях. Для цього необхідно натиснути на напис «Додати автомобіль на продаж» та заповнити поля основних характеристик, щоб продати машину було якомога легше. Старайтеся додати до оголошення якісні, вдалі фото різних ракурсів автомобіля, щоб ваша машина на авто базарі виділялась та давала повну картину стану транспорту.

Автобазар в Чернівцях працює, щоб пересування таким прекрасним містом, яке являється гордістю усієї Буковини та України, дарувало вам лише задоволення!

 

Марка
Модель
Ціна
Пробіг, тис.км
Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті і використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля