19 листопада, напередодні Дня дитини, відбулася акція під гаслом "Я читаю своїй дитині щонайменше 20 хвилин на день", яку влаштували студенти медичного факультету № 2. Про це повідомляють на сайті БДМУ. На думку активістів батьки повинні по можливості читати дітям щодня, адже це дуже розвиває дітей та встановлює хороший зв'язок між батьками та дітьми.
«Книжка – важливий фактор у формуванні особистості кожної дитини і тут найважливішу роль, звичайно, відіграють батьки. Батьки, які читають своїм діткам принаймні 20 хв. на день, назавжди закріпляють теплі відносини зі своїми дітьми», - пояснюють активісти.
Студенти сконцентрували увагу на благополуччі та розвитку дітей та роздавали тематичні листівки з порадами та правилами читання для дітей різних вікових категорій, а діткам дарували яскраві повітряні кульки з віршиками та цукеркою.
Нагадаємо, у 1954 році Генеральна Асамблея ООН закликала усі держави святкувати 20 листопада як Всесвітній день дитини. У цей день уся діяльність повинна бути спрямована на взаєморозуміння дітей та забезпечення благополуччя малечі в усьому світі.