Буковинські енергетики передають допомогу у зону АТО (фото)

Буковинські енергетики долучилися до допомоги військовим у зоні АТО. Працівники енергетичної галузі краю зібрали 22 тисячі гривень та придбали  медикаменти та продукти харчування. Про це інформують у прес-центрі “ПАТ “ЕК “Чернівціобленерго”.

Учасникам АТО передадуть комплекти термобілизни, футболки, зимові шапки, балаклави, рукавиці, теплі шкарпетки, утеплені підстилки для взуття, цілий ящик медикаментів. Окрім цього, військові отримають коробки з різними видами смачного печива, згущеним молоком, цукром, каву, чай, халву, сухе паливо і ще чимало необхідного  для зігрівання.

«Маємо надію, що ці теплі речі допоможуть зігріти не одного бійця на передовій, адже зимова пора суворо підходить до кожного, - розповідає Олександр Лозовський, Голова Правління ПАТ “ЕК“Чернівціобленерго”. - Наші сміливці в зоні АТО кладуть на алтар боротьби за свободу України найцінніше - власне життя та здоров’я. Тому, всебічна підтримка солдат - святий обов’язок кожного, який мусимо виконувати заради нашого з вами майбутнього”.