На Сокирянщині 19-річний мешканець села Сербичани, перебуваючи у нетверезому стані вчинив акт фізичного насилля над 64-річною односельчанкою. Внаслідок тілесних ушкоджень жінка померла.
Повідомляє прокуратура Чернівецької області.
Сокирянським районним судом було винесене рішення щодо покарання зловмисника позбавленням волі терміном до 8 років.
Подія трапилася 13 грудня, минулого року. Молодик, перебуваючи на підпитку, зґвалтував 64-літню односельчанку та завдав їй смертельних травм. Суд, опираючись на частину 3, статті 153 ККУ з урахуванням статті 69 ККУ виніс рішення щодо покарання, яке передбачало позбавлення волі терміном до 8 років.
Оскільки прокуратура вимагала призначити покарання у вигляді 11-ти років позбавлення волі, то наразі цей орган подав апеляційну скаргу з вимогою на більш довгий термін покарання.
Читати також: За вбивство земляка, буковинець проведе за гратами 8 років.