Чернівецькі перевізники висунули ультиматум міськраді

Міські перевізники серйозно налаштовані та готові йти на відчайдушні заходи, розірвавши угоди на перевезення пасажирів з владою Чернівців.

Про це заявив заступник керівника Асоціації автомобільних перевізників Микола Альбота.

«Якщо завтра міська рада ухвалить мораторій на підвищення тарифів, то на наступний день ми розірвемо будь-які угоди з містом на перевезення. Нам вигідніше пустити маршрутки у районі, ніж займатися перевезенням пасажирів у місті.

Курс долара піднявся, мінімальна заробітна плата зросла, ціни на пальне підвищились, але ніхто не бажає підвищувати проїзд. Нам вигідніше вдома сидіти, аніж виїжджати на рейс. Тариф у п’ять гривень нас повністю задовольнить.

Мораторій на підвищення проїзду? Депутати не планують турбуватися про людей, вони займаються піаром», - підсумував Альбота, пише «Молодий Буковинець».

Читайте також: У Чернівцях може подорожчати проїзд у тролейбусах