В зоні антитерористичної операції українські вояки були майже рік. Зустрічали їх у Чернівцях. Вояків зустрічали рідні, волонтери та чиновники. Подробиць про військовий підрозділ журналістам не розголошують.
Відомо, що атовці пробудуть удома півроку, хтось вирушить на реабілітацію, інші підуть у відпустку. Волонтери вже наголошують, що усім , хто повернувся із зони АТО та їхнім рідним, вкрай необхідна психологічна реабілітація, пише "АСС".
Володимир Шведюк, військовий комісар Чернівецької області: Вони повернулись після виконання завдання, зараз буде проведено реабілітацію, кому положено у відпустку - піде у відпустку. Буде відновлення техніки,відновлення фізичних та моральних сил особового складу.