Учениця Чернівецької гімназії №2 мала можливість повчитися біології та криміналістиці у Польщі, про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
З 10 по 15 липня НЦ «Мала академія наук України» спільно з ГО «Європейська мала академія наук» організували наукову школу в столиці Польщі трьом десяткам учнів, які проводять науково-дослідницьку роботу з біології. Від Чернівецької області участь взяла Геруш Катерина.
Метою міжнародної школи BioCEN , яку відвідали українські учні, є поширити і поглибити любов до біології, а також мати можливість пізнати її з практичної сторони. За час свого навчання школярі, крім теоретичних занять, пройшли шість практикумів. Во ни досліджували свою ДНК на основі зразків слини, вивчали білок, а також робили генетичний аналіз. Підлітки вперше у житті отримали можливість працювати на новітньому обладнанні.
Також учасникам школи запропонували спробувати свої сили у криміналістиці: учням розповіли історію, в якій трапилося вбивство, і за допомогою лабораторних дослідів треба було з’ясувати, хто саме скоїв злочин.