Епідемічний поріг в Україні перевищено на 31,1%. Поріг перевищено у 5-ти областях: Житомирській, Київській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Загалом на грип та ГРВІ захворіло 289 602 особи, із них 68,4% - діти. Спостерігається регіональне географічне поширення і висока інтенсивність активності грипу та ГРВІ, повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ.
Досліджено 201 зразок матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип та ГРВІ з недозорних джерел та в 82 випадках визначено РНК вірусів грипу з домінуванням типу В (80 випадків), а також у 2 випадках – грипу типу А. Досліджено 110 зразків матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип та ГРВІ з дозорних джерел та в 20 випадках визначено РНК вірусу грипу типу B, в 1 випадку – грип типу А.
З початку епідемічного сезону щеплення проти грипу зробили 181 416 людей.