16 вересня близько третьої годині ночі у Чернівцях сталася аварія за участю поліцейського авто.
За попередньою інформцією, правоохоронці збили пішохода та втекли.
З відео, яке зняли після аварії, зрозуміло, щопостраждалий ще живий. Поряд з місцем аварії - швидка допомога, а люди просять медиків домогти.
Однак, ті чомусь на допомогу не квапляться. Потім лікар таки виходить і зізнається розлюченому натовпу, що він пив, пише 24 Канал.
– розповів очевидець.
Керівник місцевої "швидкої" зараз у відпустці, тому коментарів не дав. Свідки ДТП розповіли, що й не квапилася на виїзд і слідча група. Мовляв, приїхали лише за годину. За той час їхні колеги-винуватці аварії встигли втекти та ще й прихопити з собою реєстратор.
У прокуратурі цю інформацію спростовують. Вони стверджують, що пішохідзненацька вибіг на дорогу, коли поліцейські здійснювали патрулювання. Проблискові маячки ввімкнути та правил не порушували.
– заявив заступник прокурора Чернівецької області Олег Пелеп'юк.
Поліція встановлює, чи був пішохід напідпитку. А от, в правоохоронців аналізи на алкоголь та наркотики –нічого не виявили. За фактом аварії відкрили кримінальне провадження.