Житель Глибоччини погрозами намагався повернути борг.
Про це повідомляє Чернівецька прокуратура. Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 23-річного мешканця Глибоцького району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.355 КК України (примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань).
Суд встановив, що у березні 2019 року обвинувачений, перебуваючи на території автомийки, що розташована на вул. Калинівській у м. Чернівці, погрожував потерпілому застосувати силу та забрати його автомобіль марки «БМВ-330» литовської реєстрації і вимагав повернути 4 тисячі доларів США.
Суд призначив узгоджене сторонами покарання у вигляді обмеження волі терміном на 2 роки та на підставі ст.75 КК України звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.
Читайте також: "Інкубаційний період хвороби триває 4 дні", – на Буковині зафіксовані смертельні випадки