У осінньо-зимовий період випадки пожеж у житловому секторі стають частішими. Особливого захисту у цей час потребують соціально незахищені громадяни. У їхніх помешканнях підвищений ризик виникнення пожеж, тому важливо регулярно проводити роз’яснювальні бесіди з ними та наголошувати, як не допустити, аби вогонь знищив майно.
Інформацію надають на сайті Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
З цього приводу 19 листопада працівники Путильського районного сектору спільно з соціальними працівниками здійснили обхід будинків у смт Путилі. Рятувальники розповіли громадянам про правила користування газовими плитами, а також пічним опаленням та електроприладами.
Фахівці Служби порятунку пояснили те, як опалювати оселі, адже тільки від самих громадян, їх свідомого ставлення до правил пожежної безпеки залежить уникнення пожеж. Також вогнеборці закликали путильчан не палити в ліжку, адже ця шкідлива звичка уже не один раз підтвердила свої згубні наслідки.
Працівники Чернівецького міського відділу спільно з працівниками Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Упродовж зустрічі рятувальники перевіряли стан печей та надавали поради, як їх безпечно використовувати під час опалювального періоду. Також рятувальники нагадали мешканцям обласного центру не залишити малолітніх дітей без нагляду та навчати їх правилам безпечної поведінки з вогнем.
Також у селі Мошанець вогнеборці Кельменецького районного сектору та у селах Каплівка та Долиняни вогнеборці Хотинського районного сектору проводили бесіди та вручали пам'ятні листівки з корисною інформацією про необхідні правила пожежної безпеки у побуті.
Читайте також: за газ боргують 71% буковинців - Чернівцігаз Збут.