Знайшли 27-річного буковинця, якого розшукували кілька днів

Чоловіка знайшли. За попередньою інформацією, він перебував у Почаєві.

Нагадаємо, 22 грудня до поліції надійшло повідомлення від 27-річної жительки села Горбова про зникнення її чоловіка, Мурару Дениса.

Як повідомляли правоохоронці, 21 грудня приблизно о 6 годині 27-річний чоловік жительки с. Горбово пішов на роботу в м. Чернівці, але додому так і не повернувся. Наразі ж чоловіка знайшли.

За інформацією відділу комунікації Головного управління поліції в Чернівецькій області, чоловік перебував у Почаєві.

До слова, нещодавно поліцейські затримали підозрюваного, який у ніч з 23 на 24 грудня обікрав місцеву крамницю та заволодів майном чернівчанки літнього віку. Ним виявився 28-річній мешканець Луганської області.

Читайте також: купили телефон, а гроші за нього не надійшли - шахраї спробували обікрасти буковинця.