Сьогодні, 17 січня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву на звільнення.
Сьогодні зранку на своїй сторінці у Facebook Олексій Гончарук заявив, що прийшов на посаду виконувати програму президента, бо він - "є взірцем відвертості та порядності". "Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент", - написав він.
Крім того, прем’єр-міністр мотивує свої дії опублікованими у мережі скандальними плівками. Зокрема, Олексій Гончарук пояснив: "В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда - не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером".
"Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда", - зауважив прем'єр.
Читайте також: В Україні запустили е-Малятко - цікаве буковинцям