У Глибоцькому професійному ліцеї вже найближчим часом буде створено навчально-практичний центр.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.
Організація таких центрів забезпечує впровадження в освітній процес новітніх технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів; підвищення кваліфікації викладачів, а також дозволяє сконцентрувати найсучасніші досягнення виробничих та педагогічних технологій для підготовки робітничих кадрів.
Зокрема, у навчально-практичному центрі готуватимуть фахівців із таких спеціальностей:
- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;
- машиніст екскаватора одноковшового;
- слюсар із ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;
- слюсар-ремонтник;
- плодоовочівник.
Центр буде створено за результатами конкурсу Міністерства освіти і науки України. Для цих потреб із державного бюджету виділять 3 мільйони 380 тисяч гривень.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні зафіксовано 7647 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.