Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 2483 буковинців.
У лікарнях області станом на 8 червня перебуває 448 людей, повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.
Із них у 160 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.
За минулу добу до лікарень госпіталізували 13 осіб.
У медичних закладах станом на 8 червня лікують 44 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 31, на апаратах штучної вентиляції легень – 0. За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 2 летальних випадки. У померлих були важкі форми двобічної пневмонії.
▪️Чоловік, житель Сторожинецького району, 1962 р. н., із підтвердженим коронавірусом. Хворів також на ішемію, стенокардію. Останню добу був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Помер у обласній лікарні.
▪️Чоловік 1967 р. н. із Хотинщини. Мав підозру на COVID-19, із супутніх захворювань – цукровий діабет. Помер у Хотинській ЦРЛ.
Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 160.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що благодійники передали одній із буковинських лікарень дороговартісне медобладнання. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.