У ЧНУ планують продовжити дистанційне навчання

Фото ілюстративне, взято з відкритих джерел

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розглядають можливість продовжити навчання у дистанційному режимі. Таку форму підтримує більшість викладачів, сказав перший проректор Василь Балух, пише Суспільне.

Нагадуємо, раніше ми писали: Чернівецький центр екстренної меддопомоги отримав счасні карети швидкої

ЧНУ імені Юрія Федьковича

За його словами, більшість викладачів, серед яких провели опитування щодо форми навчання, підтримала продовження навчання в дистанційному режимі.

Також опитали студентів, результати оголосять на засіданні ректорату. Опісля приймуть рішення щодо режиму навчання.

Додамо, ЧНУ понад місяць тому перейшов на дистанційну форму навчання через перебування Чернівців у "червоній" зоні. Оскільки минулого тижня епідемічне зонування скасували, У МОН рекомендували вищим навчальним закладам надалі проводити навчання за змішаною формою.

Читайте також:  Страшна ДТП на Буковині: у результаті зіткнення «Lexus» з мопедом «Forte» загинув хлопець

Статистика COVID-19 на Буковині: близько тисячі хворих у лікарнях та понад чотириста нових випадків

Суспільне