Поліцейські Кельменецького відділу поліції оголосили підозру місцевому мешканцю, який звертався до поліції з неправдивими повідомленнями про замінування трьох будинців у селищі Кельменці, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Вибухівки не знайшли: поліцейські перевірили будівлі Чернівецької мерії та ОДА (ФОТО)
Так, 28 листопада 68-річний місцевий житель звернувся до поліції та повідомив про замінування трьох будинків у селищі Кельменці. Як повідомляє пресслужба ГУНП у Чернівецькій області, за результатами обстежень будинків і прилеглих територій вибухонебезпечних предметів не виявили.
Окрім цього, заявник раніше вже звертався до поліції з численними повідомленнями та скаргами. Щоразу правоохоронці здійснювали ретельну перевірку отриманої інформації. У більшості випадків вона не підтверджувалася. Лікарі у супроводі поліцейських госпіталізували чоловіка до Чернівецької обласної психіатричної лікарні для проведення обстеження.
Наразі слідчі Кельменецького відділу поліції повідомили правопорушнику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі
Читайте також: Двох буковинців за хуліганство та крадіжку авто помістили під домашній арешт
Прикордонники виявили незаконно переміщувані тютюнові вироби на кордоні з Румунією