У Південній Африці виявили новий різновид коронавірусу, який викликав другу хвилю інфікувань COVID-19 у країні, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, Чи платитимуть ковідні доплати медикам у новому році: роз'яснення Степанова
Новий штам коронавірусу назвали "варіант 501.V2". Про це повідомив міністр охорони здоров’я ПАР Звелі Мкхізе на своїй сторінці у твіттері, передає 24 канал.
Як заявив Звелі Мкхізе, уряд зібрав пресконференцію, аби оголосити, що різновид вірусу SARS-COV-2, який поки отримав назву "варіант 501.V2", був виявлений в ПАР нашими генними науковцями.
"Зібрані докази твердо свідчать на користь того, що чинна друга хвиля спричинена цим новим різновидом," – заявив Мкхізе.
Також у ВООЗ заявили, що перебувають у контакті із владою ПАР стосовно нового штаму вірусу, й додали, що його поводження не відрізняється від вже відомого коронавірусу.
"Ми працюємо із ними разом із нашою робочою групою, яка займається еволюцією вірусу SARS-COV-2. Вони вирощують вірус у себе в країні й ми співпрацюємо з науковцями у намаганні виявити будь-які зміни в поводженні вірусу в аспекті поширення", – сказала епідеміологиня ВООЗ Марія Ван Керхове під час пресконференції у Женеві.
Міністр наголосив, що незважаючи на те, що мутація викликає стурбованість, причини для паніки немає.
Читайте також: В Україні оновлено алгоритм тестування на COVID-19: тести проводитимуть і сімейні лікарі
Партія Продана оскаржила у суді законність проведення першої сесії Чернівецької міськради