ДТП в Чернівцях з потерпілими, водій виїхав на зустрічну смугу руху

ДТП в Чернівцях з потерпілими, водій виїхав на зустрічну смугу руху/ фото Нацполіції

У Чернівцях поліцейські розслідують автопригоду з потерпілими, про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, про Нічне ДТП у Чернівцях: п'яний водій в'їхав в огорожу

Вчора, 13 березня, на вулиці Комунальників у Чернівцях сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легковика та вантажного автомобіля. Внаслідок автопригоди постраждав один із водіїв. За вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Щоб встановити всі обставини події на місце скоєння ДТП виїхала слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції. Попередньо правоохоронці встановили, що 19-річний водій автомобіля «Mercedes-Benz Е 320» виїхав на зустрічну смугу руху, не врахував дорожньої обстановки та допустив зіткнення із вантажним автомобілем «Mercedes Sprinter», який рухався в попутному напрямку та намагався повернути ліворуч.

В результаті автопригоди водій автомобіля «Mercedes-Benz Е 320» отримав незначні тілесні ушкодження.

За вказаним фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. 

Читайте також: Чернівецькі освітяни провели онлайн-нараду, де обговорили умови співпраці з батьківськими комітетами

Якість будівництва та ремонту доріг держзначення Буковини перевіряють у лабораторії