На Буковині акцентуватимуть увагу на оптимізації руху шкільних автобусів

На Буковині розроблять обласну програму з безпеки дорожнього руху на 2021-2023 роки, пише 0372.ua.

Основна її ціль – зменшити кількість аварій та травматизм внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Над розробкою документа працюватиме робоча група, якою керуватиме начальник Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА Іван Микитюк.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Окрім цього, акцентуватимуть увагу на оптимізації руху шкільних автобусів, встановленні пішохідних переходів поблизу навчальних та медичних закладів, а також забезпеченні безперешкодного підвозу пацієнтів до опорних медзакладів та госпітальних баз.

«Держава робить вагомі законодавчі зміни, аби зробити дорожній рух безпечнішим. Наразі вже затверджено програму з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року. Беручи її за основу, ми маємо спільно розробити власний проєкт, який відповідатиме потребам Чернівецької області», – сказав Іван Микитюк.

Над розробкою програми працюватимуть фахівці дорожньої галузі, експерти, представники Патрульної поліції, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області тощо. Програма включатиме також питання ремонту доріг державного та місцевого значення, встановлення світлофорів, дорожніх знаків, розмітки.

Представники робочої групи мають подати свої пропозиції та напрацювання щодо програми з безпеки дорожнього руху в Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг до 20 квітня.

Читайте також: "Відправляють в районні лікарні, коли в міських є ліжка",- заступник мера про ситуацію з коронавіусом

Обласний лабораторний центр отримає технічну допомогу від ВООЗ