В Україні можуть ввести електронний продаж квитків на приміські поїзди

План заходів з реалізації Національної транспортної стратегії-2030 передбачає запуск пілотного проекту електронного продажу квитків на приміські поїзди, і вже цього року має бути прийнятий нормативно-правовий акт, що забезпечує такий запуск, пише 0372.ua з посиланням на УНІАН.

Згідно з планом заходів, яким володіє УНІАН, цим питанням займатиметься Міністерство інфраструктури "Укрзалізниця" і місцеві органи влади (два останніх суб'єкти – за згодою).

Також до 2022 року включно має бути проведена оцінка всіх напрямків пасажирських залізничних перевезень для визначення прибуткових і збиткових маршрутів.

Крім того, органи влади мають розробити план розвитку потенційно прибуткових напрямків.

7 квітня 2021 року Кабінет міністрів прийняв план заходів з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року, що передбачає розробку і впровадження дій для виконання завдань щодо поліпшення конкурентоспроможності та ефективності української транспортної системи.

Читайте також: Продаж квитків на перший авіарейс Київ-Чернівці раптово скасували

Чернівецька підприємиця вигнала з свого магазину двох поліцейських, які прийшли з перевіркою