На Буковині лісівники вже заклали 169 гектарів насаджень, ще на 74 гектарах проведено доповнення культур, пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.
Так, через різні кліматичні умови лісгоспи рівнинної частини краю вже майже завершили посадку дерев та розпочали догляд за ними. У високогір’ї ж лише розпочали висаджувати хвою та буки, ідеться у повідомленні пресслужби Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.
У масивах Сокирянського лісгоспу висаджено 46 гектарів лісу із запланованих 37, Хотинського – майже 39, Сторожинецького держспецлісгоспу АПК – 10 гектарів та на 29 проведено доповнення лісових культур і на 33 введення недостаючих головних порід, а на 42 гектарах ДП «Чернівецьке лісове господарство» посадили одно- і дворічні дерева.
У планах працівників галузі – відновити нинішньої весни 300 гектарів дубових, букових та хвойних гаїв, сприяти природному поновленню насаджень.
Читайте також: Румунія надасть Україні 100 тисяч доз вакцини AstraZeneca
За минулу добу на Буковині вакцинували більше трьох сотень осіб