Останній дзвоник у школах Чернівців: що відомо про дати

Цього тижня у Чернівцях завершується навчальний 2020/2021 рік. Про це повідомляється у відповідному наказі за підписом начальника управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Мартинюка, пише 0372.ua.

Один із наказів управління освіти передбачає, що попри відновлення очної форми навчання у школах міста, декілька днів учні навчатимуться дистанційно.

У документі йдеться, що у зв’язку з проведенням зовнішнього незалежного тестування з іноземних мов та англійської мови, навчання у школах Чернівців 24 та 25 травня відбуватимуться дистанційно.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Також, згідно із наказом, через проведення 28 травня ЗНО з математики, робочий день з п’ятниці переноситься на суботу, 29 травня.

Урочистості з нагоди закінчення навчального року відбудуться саме 29 травня 2021 року. До 1 липня педагогічні ради шкіл мають прийняти рішення щодо зарахування, відрахування та переведення учнів для здобуття повної загальної середньої освіти.

Читайте також: Чого чекати чернівчанам від погоди цього тижня

Менше пів сотні хворих: скільки нових випадків коронавірусу зафіксували на Буковині