Спортсмени з усієї України приїхали до Чернівців помірятися силами у стрільбі з лука. Лучники змагатимуться за перемогу у першому етапі Кубку України "Кубок Буковини - 2021", пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Сучасний стадіон у Чагорській громаді на Буковині планують завершити цьогоріч (ВІДЕО)
У п'ятницю, 11 червня, у Чернівцях стартував I етап Кубку України "Кубок Буковини - 2021 зі стрільби з лука. Про це повідомляє наша кореспондентка. Участь у змаганнях беруть близько двох сотень спортсменів з десятьох регіонів України. Водночас Буковину представляють сорок лучників.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Атлети приборкуватимуть класичний (олімпійський) та блочний лук. Визначати найвлучніших спортсменів будуть впродовж трьох днів. Наступні етапи Кубку України проведуть у Львові та Харкові.