Зламала обидва передпліччя: у Чернівцях 10-річна дитина впала з батута у відпочинковому центрі

фото ілюстративне

У Чернівцях 10-річна дівчинка впала із батута і зламала обидва передпліччя. Кримінальне провадження закрили, бо інцидент трапився з власної необережності дитини, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що На Буковині завершили слідство за фактом ДТП, в якій загинула 6-річна дівчинка (ФОТО)

Подія сталася ввечері 4 липня в одному з торгівельних центрів на Гравітоні. Про це повідомляє molbuk.ua з посиланням на прес-службу Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

За інформацією правоохоронців, 5 липня медики швидкої допомоги повідомили поліції про цю подію. Вона зазначили, що дитина потрапила до лікарні із закритими переломами обидвох передпліч.

Пізніше у поліції закрили кримінальне провадження за цим фактом у зв’язку з тим, що батьки дівчинки звернулися до правоохоронців та повідомили, що інцидент стався з власної необережності дитини. Окрім того, батьки зазначили, що не мають жодних претензій до торгівельного центру, в якому сталася ця пригода.

Читайте такожНа Буковині з початку року від насильства вдома постраждали понад 80 чоловіків

У Чернівцях судитимуть водійку, через яку у ДТП травмувалася дитина (ФОТО)