Замість Калинівського ринку в "Ашані": у Чернівцях змінили локацію одного з центрів вакцинації

Центр вакцинації, який працював на Калинівському ринку, переміщується ближче до житлових масивів – у супермаркет «Ашан», що на вулиці Хотинській, 43. Про це повідомляє 0372.ua з посиланням на управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради.

У Чернівцях один із центрів масової вакцинації від COVID-19 змінить місце роботи. На нову локацію переїде пункт, що працював на Калинівському ринку. Його перемістять ближче до житлових масивів – у гіпермаркет «Ашан» на вулиці Хотинській, 43.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Як розповіли у Департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА, за новою адресою центр розпочне діяти із 30 липня.

Працюватиме центр вакцинації щоденно із 10:00 до 16:00. Охочим потрапити на процедуру необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.  

Наразі на Буковині є 9 центрів масової вакцинації, їх адреси можна знайти за посиланням https://bukoda.gov.ua/vaccination

Читайте також: Расистські та гомофобні жарти: відоме українське комедійне шоу потрапило у скандал

У місті на Буковині турист з Німеччини щоранку прибирає пляж після українців