Летовище аеропорту у Чернівцях планують реконструювати до кінця 2022 року. Наразі тривають тендерні процедури. Підрядні організації маютю змогу подавати свої пропозиції ще до кінця вересня, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що На Буковині завершили ремонт дороги до пункту пропуску «Дяківці»
Відкриті торги на реалізацію проєкту "Реконструкція аеродромного комплексу комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Чернівці" імені Леоніда Каденюка" по вул. Чкалова, 30 у м. Чернівці" оголосило управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької облдержадміністрації ще у червні. Про це свідчать дані електронної системи відкритих закупівель Prozorro.
Так, період подачі пропозицій розпочався ще 23 червня і триватиме по 30 вересня цього року. Бюджет проєкту реконструкції летовища складає 617 798 996 гривень. Термін завершення робіт – до 31 грудня 2022 року.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
Згідно проєкту передбачається реконструкцію покриття штучної злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону аеродрому. Зокрема, для можливості прийому повітряних суден з кодом 4С проектом передбачається реконструкція довжини і ширини злітної смуги до параметрів 2216 х 45 м. Вкінці смуги, де відсутня руліжна доріжка, передбачений майданчик розвороту на смугу, з тим щоб літаки могли виконувати розворот на 180°. Існуюча ширина несучої частини руліжної доріжки становить 18 м.
Для запобігання ерозії ґрунту і всмоктування його часток двигунами літаків з поверхні смуги уздовж доріжки передбачається влаштування укріплених асфальтобетонних узбіч шириною по 3,5 метрів з кожного боку. Загальна ширина доріжки з укріпленою смугою складе 25 метрів, що забезпечить нормальну експлуатацію всіх повітряних суден із індексом "4С".
Читайте також: Штормове попередження: Буковину накриють сильні дощі