Пожежу на асфальтно-бетонному вузлі Чернівецького домобудівного комбінату спричинило коротке замкнення електромережі, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше: Трагедія у Карпатах: під час розпалювання багаття стався вибух і загинули туристи (ФОТО)
Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Чернівецькій області. Так, вчора, 15 вересня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу на асфальтно-бетонному вузлі Чернівецького домобудівного комбінату.
Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.
За попередньою інформацією, у фільтруючій системі очистки інертних матеріалів сталося коротке замкнення електромережі. На виклик за вказаною адресою було направлено працівників 2 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці та Групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вогнеборці ліквідували пожежу на площі 30 кв. м.
Вогонь пошкодив відсіки фільтрів, моторну систему, електромережу.
Читайте також: Запалив цигарку і заснув: у пожежі в Чернівцях травмувався власник будинку