Зненацька - удар в живіт: на сесії міськради Чернівців побилися депутати (ВІДЕО)

Депутат Михайло Яринич наніс удар у живіт іншому депутату Тарасу Прокопу прямо у сесійній залі Чернівецької міської ради, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях двірники пікетують міську раду (ФОТО)

Конфлікт стався під час мітингу двірників, який розпочався у міськраді сьогодні вранці. Про це повідомляє ІА АСС.

Зазначається, що у четвер, 23 вересня, у Чернівцях повинна була розпочатись сесія міської ради. Проте цього не сталося через акцію протесту, яку перед початком засідання у сесійній залі почали працівники приватного підприємства "Порядок в домі 11". "Люди вимагають, аби їх почули і повернули їм робочі місця. Вони оточили президію і вже близько двох годин блокують роботу депутатів", - йдеться у повідомленні.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Під час дискусії між двома депутатами Михайлом Яриничем («Народний контроль») та Тарасом Прокопом («Єдина альтернатива») виникла суперечка. Момент удару Яринича в область живота Прокопа зафіксували на відео журналісти інформагенства.  

Тарас Прокоп повідомив виданню, що через цей інцидент написав заяву у поліцію.

Читайте також"Попереджувальна акція": у Чернівцях незадоволені люди пікетували ОДА (ФОТО)