Крадій-шопоголік: у Чернівцях на ринку чоловік викрав одягу на майже 10 тис грн

фото з відкритих джерел

Інцидент трапився вчора, 24 вересня, на одному з ринків Чернівців. Невідомий викрав з магазинів двох приватних підприємців одяг, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях псевдобанкіри видурили у жінок майже 40 тис грн за один день

Особу зловмисника правоохоронці встановили протягом години: ним виявився 26-річний житель Хмельниччини. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області. Поліцейські з’ясували, що правопорушник, перебуваючи на одному із ринків міста, викрадав одяг з магазинів місцевих підприємців.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Зазначається, що правоохоронці  вилучили у чоловіка викрадені речі на загальну суму майже 10 тисяч гривень.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Читайте такожБуковинцю поліцейські повідомили про підозру в крадіжці деревини