В Індії нова дорога тріснула, коли чиновниця розбила об неї кокос

Уттар-Прадеш Cучі Чаудхарі, член Законодавчих зборів індійського штату, на честь відкриття нової дороги в Біджнорі розбила кокос об асфальт. Дорожнє покриття було зруйновано. Про це повідомляє Indiatimes News, пише 0372.ua.

Нагадуємо: У Німеччині з попкорну виготовляють екологічні будівельні матеріали

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

Чаудхарі показали перші 700 м нової дороги як зразок. На честь відкриття ділянки та для подальшого успішного будівництва чиновниця, згідно з традицією, розбила об асфальт кокос. Після цього покриттю пройшли тріщини. Чоловік чиновниці, Моусам Чаудхарі, почав ударяти по покриттю лопатою — тоді поверхня почала кришитись на дрібне каміння.

Чаудхарі звинуватила відповідальних за будівництво у використанні неякісних матеріалів та шахрайстві. На дорогу влада виділила майже 1 млн рупій — $13,3 тис.

Повідомили, що наразі поліція розслідує справу.

Читайте також: Модний будинок Valentino уклав контракт з котом Степаном

Молодий батько назвав свою дитину на честь криптовалюти