Хлопець, який отримав «щеплену» тисячу, примудрився купити на ці кошти пиво

Фото з відкритих джерел

Один з тих, хто отримав винагороду від держави за щеплення від коронавірусу в розмірі 1 тисячі гривень, які необхідно витратити на дозвілля та розваги, примудрився купити алкоголь. Відповідне відео він опублікував у соцмережі TikTok. Про це повідомляє Страна, пише 0372.ua.

Нагадуємо: Зупинку громадського транспорту у Дніпрі назвали безсоромним англійським словом

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber

"Ще один придатний лайфхак, як витратити тисячу гривень Зеленського справді з користю. Людей зайшов у кінотеатр і зі своєї карти є Підтримка за 60 грн купила собі дві баночки відмінного українського пива "Чернігівське Біле". І для цього вам не обов'язково дивитися "Людину павука" . Ви просто можете зайти на бар, купити собі це пиво і вийти", - поділився цікавим досвідом авторка ролика.

Нагадаємо, Нацбанк справді підозрює, що українці витрачатимуть тисячу не за цільовим призначенням (купівлю книг, квитків у кіно, на концерти та музеї, абонементи до спортклубів, поїздки країною), а куди їм захочеться.

І підстави так підозрювати у НБУ насправді є. У тих же спортзалах та басейнах можна купити не тільки абонементи на заняття. Там продаються всілякі окуляри для плавання, енергетики, мінералка та інші супутні товари. А на сайтах книгарень часто пропонують ще рюкзаки школярам, ​​іграшки та канцтовари, а торгують при цьому під книжковими МСС-кодами.

Читайте також: Берлінське метро бореться зі стресом, пропонуючи квитки зі смаком канабісу

Пасажир літака замість маски одягнув червоні жіночі трусики: інцидент потрапив на відео